Erol ÜNLÜ

1979 yılı Samsun doğumluyum.Kamu sektöründe yurt içinde ve yurt dışında çalıştım. Gayrimenkul sektörüne Türkiye’nin öncüsü olan RE/MAX ile buluşup RE/MAX KUZEY ailesine katıldım. Samimiyetim,disiplinim, güvenilirliğim,araştırmacı kişiliğim ve iş ahlakımdan ödün vermeden çalışıyorum.Her adımı özenle planlıyor, sizleri sürecin her aşamasında bilgilendiriyorum.Gayrimenkul konusunda benimle iletişime geçin, size özel çözümler sunayım.Unutmayın,bir adım atın gerisi benim işim! 

Portföyler

RE/MAX Logo

Uzmanlık Alanlarım Tümünü Gör

KONUT

ATAKUM, İLKADIM, CANİK

ARSA

ATAKUM, İLKADIM, CANİK, TEKKEKÖY

Projeler Tümünü Gör

Sertifikalarım Tümünü Gör

Yorumlar 1 Tümünü Gör

Sıkça Sorulan Sorular Tümünü Gör

09:00-18:00

Konum olarak hangi bölgeden düşünüyorsunuz ve bütçeniz nedir?

Gayrimenkulünüzün fiyatını mevcut piyasa koşullarına uygun bir şekilde belirlerim.Sonra gayrimenkulünüzün potansiyel alıcılarla teması için gerekli olan pazarlama stratejilerini doğru bir şekilde uygularım. Tüm süreci profesyonel bir şekilde yönetirim. Bu başarılı bir satış sürecinin en kritik faktörlerinden biridir. Gayrimenkulünüzün en kısa sürede satılması için maksimum tanıtımı yapar ve etkili pazarlama faaliyetlerini gerçekleştiririm.

1.RE/MAX KUZEY brandası ve tabelası 2.Kaliteli, profesyonel fotoğraflar 3.Re/max.com.tr web sayfasında yayın. 4.Sahibinden.com’a ilanınızyayınlanır. 5.Gayrimenkule ait fotoğrafların,özellik erin, açıklamaların yer aldığı özellikler sayfası hazırlanır 6.Gayrimenkulünüzün tanıtım videosu hazırlanır. 7.Kurumsal sosyal medya hesaplarımızda, gayrimenkulünüzün ilanı, fotoğrafları, video tanıtımı yayınlanır. 8.Etik kurallara bağlı çalışan, güvenilir tüm gayrimenkul / emlak firmaları ile çalışır.

egitim-ve-sertifikalarim

egitim-ve-sertifikalarim

egitim-ve-sertifikalarim

egitim-ve-sertifikalarim

egitim-ve-sertifikalarim

egitim-ve-sertifikalarim

egitim-ve-sertifikalarim

mulkunuz-icin-yapacaklarim

benimle-calisin

yardimci-olabilecegim-birileri

İletişim

Nasıl yardımcı olabilirim?